Ікони Пресв. Богородиці

"Православна сторінка"-  бібліотека християнина...

Запрошуємо Вас відвідати сайт - "Православна сторінка" . На сайті розміщені тексти Святого Писання, Житія Святих, Православний Молитвослов та багато інших матеріалів християнської тематики. "Православна сторінка" не містить новин політики, подій мирського життя, але виключно релігійну православну тематику. Також тут можна поспілкуватись на форумі тощо.  Щоб відкрити сайт - натисніть тут...

Моліться, і дасться вам… (про політичну ситуацію в Україні)

 Сьогодні наша держава переживає надзвичайно важкі часи. Всюди йде мова про можливий початок воєнного конфлікту з сусідньою державою, а українська влада  муштрує нашу армію. Це наводить жах на простих мирних людей та й не тільки, – війна це є лихо для всіх. Однак не слід сидіти біля телевізорів і витрачати свій  час на пусте. Потрібно молитись. Молитва – це найбільша зброя. У Святому писанні Господь каже: «Не мстіть самі, а все передавайте на суд Божий, бо написано: Мені (належить) помста. Я віддам (Рим. 12, 19; Втор. 32, 35).


«Станьте, опоясавши бедра свої правдою, одягши на себе броню праведності, взувши ноги в готовість Євангелія миру і взявши щит віри, який погасить всі розпалені стріли лукавого. Візьміть і шолом спасіння та духовний меч — Слово Боже. Моліться кожного часу духом невсипуще та з терпеливістю» (Еф. 6, 12, 14-18).
В Євангелії від Матфія Господь говорить: «хто з мечем повстане, той від меча й загине». Ці слова сьогодні дуже актуальні. У Прощену неділю треба миритись, а нам фактично оголосили війну; у перший день Великого посту, коли віруючий народ збирається у храмах для сугубої молитви – на наші землі ввели окупаційні війська. Висновок напрошується сам по собі: це від лукавого. Ця воєнна агресія Російської влади потерпить поразку, адже вони виступили не проти українського народу, а проти Самого Господа Бога, порушивши всі Його заповіді. «Не вбивай» , «не свідчи неправдиво…», «не жадай всього того, що є в ближнього твого» - це ті заповіді Божі, які «православний» сусід уже порушив. Тут хочеться сказати лише словами Ісуса Христа: «Отче, прости їм, бо вони не знають, що роблять» (Лк. 23, 34).
Господь уже сотворив чудо для нашого України, коли найкращі сини народу можна сказати голими руками перемогли до зубів озброєну армію вже екс-президента Януковича. Ще одне чудо Господь сотворив в тому, що не дав розколоти зовнішнім силам нашу державу на Схід і Захід. Віримо, що Його Божественний промисел допоможе нам вирішити й інші проблеми, які сьогодні ми переживаємо. Пам’ятайте, що лукавий завжди в час Великого посту посилає людям спокуси, а тому ця боротьба має перш за все духовний характер. Моліться і з Божою допомогою ми переможемо!

Святійший Патріарх Філарет благословив читати молитву, що читається в дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу:
            Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь в милості і щедротах на смирення рабів Твоїх і чоловіколюбно вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спасителю наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і нехай до нас будуть додані слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь переможе за нас.
           Так, Господи Боже, Спасителю наш, не пом’яни беззаконь і неправд людей Твоїх і не відвертайся від нас гнівом Своїм, але в милості і щедротах Твоїх відвідай смиренних рабів Твоїх, що до Твоєї милості припадають: повстань на допомогу нам і подай воїнству нашому з Ім’ям Твоїм перемогти. Погуби наміри і неправедні насмілення тих, хто йде на нас війною.
           Молимось до Тебе, Владико миру і спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються їхні злі думки знищити державу нашу Українську. Господи, втихомир тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам’ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. А для тих, хто противиться цій Твоїй заповіді, пошли гнів, скорботу і ангелів лютих, які вселять в них страх і пам’ять про те, що і вони себе християнами називають.
           Нехай же Господи буде воля Твоя над нами і, якщо Твоє Провидіння буде таким, щоб покласти воїнам нашим у битві за Віру і Україну душі свої, то і їм прости гріхи їхні, і в день праведного Твого Суду подай вінці нетління. Але віримо і молимось Тобі Великодаровитий, Господи, що ти захистиш, втихомириш і напоумиш та до спокою приведеш всіх.
           Бо Ти єси захист і перемога, і спасіння, для тих хто надіється на Тебе і Тобі славу возсилаємо Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!

 

 

 

Житія Святих

Парафії Обухівщини

1. м. Обухів

2. м. Українка

3. смт. Козин

4. с. Германівка

5. с. Семенівка

6. с. Перше Травня

7. с. Григорівка

8. с. Гусачівка

9. с.Старі та Нові Безрадичі

Тим, хто готується до Шлюбу

Тим,хто готується до Шлюбу

Православний молитовник

Щоб читати - натисніть тут

Короткі відомості про храми та парафії Обухівщини

В Обухівському благочинні Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату на даний час є дванадцять типових храмів, шість каплиць, діє вісімнадцять парафій. Будується чотири храми в селах: Нові Безрадичі, Таценки, Витачів, Халеп’я. Планується будівництво Спаського собору в самому Обухові по вул. Миру 12-а (на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці)...  Читати більше...

Статистика

Перегляди статей
273327